шаблоны joomla 1.7

Конкурс на кращий нарис чи твір, вірш і малюнок до 70-річчя визволення Дніпропетровщини від німецько-фашистських загарбників

До департаменту освіти і науки облдержадміністрації звернулося Дніпропетровське обласне громадсько-патріотичне об'єднання «Примножимо славу Придніпров'я» з проханням поінформувати громадськість про проведення конкурсу на кращий нарис чи твір, вірш і малюнок до 70-річчя визволення Дніпропетровщини від німецько-фашистських загарбників.

Конкурс проводиться протягом 2013 року, як виховний захід для популяризації слави нашого краю, любові до нього молоді, увіковічення героїзму славних синів своєї Батьківщини, воїнів Радянської Армії.

Мета конкурсу - залучити якомога більшу кількість юнаків та дівчат до патріотичного руху в області, внести свій вклад у розвиток історичних знань,  історичної правди щодо здобутків наших пращурів.

У конкурсі приймають участь молоді мешканці області віком від 14 до 30 років.

Бажаючі брати участь у конкурсі, самостійно готують нариси чи твори, вірші, малюнки на означену тему та надсилають їх листами на замовлення за адресою: 49033, м. Дніпропетровськ, вул.Гладкова, 29а, з позначкою «На конкурс». Роботи надсилаються чи передаються до 10 грудня 2013 року.

Для участі у конкурсі місцеві осередки Об'єднання, навчальні заклади, керівники працюючих, об'єднання громадян подають характеристики конкурсантів, котрі надсилаються учасниками разом з конкурсними матеріалами. До цього додається довідка, яка відображає основні біографічні дані претендента на звання переможця конкурсу та його домашню адресу. Було б доцільно, коли б навчальні заклади подібні конкурси провели серед своїх вихованців, а кращі роботи надіслали на обласний конкурс.

Конкурсна комісія до 1 січня 2014 року розглядає надіслані матеріали та відбирає по 10 кращих із них, автори яких і будуть визначені переможцями. Крім того, комісія визначає три місця для абсолютних переможців. Переможці конкурсу отримують відповідний диплом та цінний подарунок. Нагородження переможців відбудеться до Дня визволення Дніпропетровщини, про що буде додатково повідомлено.

Уточнення можна зробити за телефоном у Дніпропетровську 056-791-60-31