шаблоны joomla 1.7

Ким бути? Яким бути?

Важливість правильного вибору професії, адекватного характеру і здібностей людини обумовлена, насамперед, впливом вибору та можливості самореалізації особистості. Максимальна самореалізація означає кращу віддачу особистості в життя як на свою користь, так і на користь суспільства. Дуже важко в 16-17 років усвідомити, яким буде твоє майбутнє життя, професія. І тому дуже важливо знайомити учнів з тими людьми, які вже мають досвід, знання в тій чи іншій галузі науки. Саме тому і відбулась зустріч учнів випускного класу ДОЛІФМП з провідними вченими ММФ ДНУ ім. О. Гончара.

Учнів ліцею привітно зустрів декан факультету – Хамініч Олександр Васильович, кандидат фізико-математичних наук, професор, відмінник освіти України, який у своїй промові розповів про цікаву історію ДНУ і ММФ, які пов’язані одне з одним вже 95 років. Це один з 4 найстаріших факультетів нашого університету. І саме тому на цьому факультеті працюють відомі на весь світ математичні, механічні школи.

Ні для кого не секрет, що вчитися важко тоді, коли ти насправді хочеш отримати глибокі знання з предмету та в майбутньому отримувати задоволення від того, що ти робиш. Робити для себе, оточуючих, родини. Але найголовніше – це бажати працювати і пізнавати якомога більше цікавого. Саме про сьогодення, майбутнє, знання, які можливо отримати на різних спеціальностях факультету, йшла мова з провідними вченими, науковцями університету. А саме з:

·                   Заступником декана з навчальної роботи – Дреусом Андрієм Юлійовичем, кандидатом технічних наук, доцентом;

·                   Заступником декана з виховної роботи – Комаровим Олександром Вікторовичем, кандидатом фізико-математичних наук, доцентом.

·                   Завідувачем кафедрою статистики й теорії ймовірностей – Турчиним Валерієм Миколайовичем, кандидатом фізико-математичних наук, доцентом. 

·                   Заступником завідуючого кафедрою «Диференціальних рівнянь» Меншиковим Юрієм Леонідовичем, кандидатом технічних наук, доцентом.

·                   Викладачем кафедри «Диференціальних рівнянь» Перехрестом Володимиром Івановичем, кандидатом технічних наук, доцентом.

·                   Викладачем кафедри «Аерогідромеханіки та енергомасопереносу» Личагіним Миколою Миколайовичем, кандидатом фізико-математичних наук, доцентом.

Учнів 11 класу дуже цікавили питання вступу до механіко-математичного факультету ДНУ ім. О.Гончара, про подальше працевлаштування, на які залюбки відповів декан факультету Хамініч О.В. і запросив на День відкритих дверей до ДНУ ім. О.Гончара, який відбудеться 8 грудня 2013 року.

Адміністрація ліцею домовилася про подальші зустрічі із провідними фахівцями механіко-математичного факультету ДНУ ім. О. Гончара.